Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA

Florent Avdyli largohet nga Prishtina

Florent Avdyli largohet nga Prishtina


30 December, 2021 @22:03

Futbollisti i Prishtinës, Florent Avdyli, është larguar nga skuadra.

Avdyli ka kërkuar të largohet derisa Prishtina ka pranuar kërkesën e mesfushorit dhe me marrëveshje të dyanshme është ndërprerë bashkëpunimi.

TABELA AKTUALE

Prishtina aktualisht gjendet në pozitën e pestë me 24 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga