Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP në BOTË

Florent Hadërgjonaj startues kundër Galatasarayit

Florent Hadërgjonaj startues kundër Galatasarayit


29 August, 2021 @17:50

Skuadra e Kasimpasas, nga ora 18:15 do të përballet me Galatasarayin.

Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Florent Hadërgjonaj, është startues në këtë ndeshje.

Gjithashtu edhe Loret Sadiku është startues.


 
Të gjitha lajmet nga International