Të gjitha lajmet

BUNDESLIGA 2

Florent Muslija shkëlqen për 25 minuta

Florent Muslija shkëlqen për 25 minuta


24 January, 2021 @16:06

Skuadra e Hannoverit e mposhti Nürnbergun me rezultat 2-5.

Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës, Florent Muslija, hyri në fushë në minutën e 65’ dhe ishte më i miri në fushë për Hannoverin.

Muslija për 25 minuta shënoi një gol, dha një asist e u ndëshkua me karton të verdhë.

Gjithashtu, për Hannoverin asistoi edhe Valmir Sylejmani në golin e tretë të skuadrës.

Hannoveri aktualisht është në pozitën e gjashtë me 26 pikë në Bundesliga 2.


BUNDESLIGA

39 minuta për Rashicën, Werderi ngritet

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

39 minuta për Rashicën, Werderi ngritet

23/01/21 @ 20:36

BUNDESLIGA

Bayerni po kërkon transferimin e Neuhaus gjatë janarit

Bundesliga/Transfere

Bayerni po kërkon transferimin e Neuhaus gjatë janarit

23/01/21 @ 13:29

LA LIGA

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

Premier League/Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

23/01/21 @ 12:22

BUNDESLIGA

Dortmund lëshon vendin M’gladbachut

Bundesliga

Dortmund lëshon vendin M’gladbachut

22/01/21 @ 22:44

MILOT RASHICA

E konfirmon trajneri, Rashica mund të startojë nesër

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

E konfirmon trajneri, Rashica mund të startojë nesër

22/01/21 @ 15:36

PREMIER LEAGUE

Mateta transferohet te Crystal Palace

Premier League/Bundesliga/Transfere

Mateta transferohet te Crystal Palace

21/01/21 @ 13:39

DEBUTIMI

Leon Dajaku debuton te Union Berlini

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Leon Dajaku debuton te Union Berlini

20/01/21 @ 23:52

VIDEO

Asisti i Rexhbeçajt sjell fitoren në fund

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Asisti i Rexhbeçajt sjell fitoren në fund

20/01/21 @ 23:25

BAYERN

Neuer barazon legjendën Kahn

Bundesliga

Neuer barazon legjendën Kahn

20/01/21 @ 23:03

AUGSBURG - BAYERN MUNICH

Bayern Munich me fitore minimale, arrin tre pikë të rëndësishme

Bundesliga

Bayern Munich me fitore minimale, arrin tre pikë të rëndësishme

20/01/21 @ 22:15


Të gjitha lajmet nga Bundesliga