Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIPËRIA U21

Formacionet zyrtare: Andorra U21 - Shqipëria U21

Formacionet zyrtare: Andorra U21 - Shqipëria U21


4 June, 2021 @16:58

Shqipëria U21 sot do të luajë kundër Andorrës U21 në kuadër të ndeshjes së parë të kualifikimeve për Evropianin U21.

Kuqezinjtë janë në të njëjtin grup me Kosovën U21, e cila do të luajë me Andorrën pas katër ditësh.

Përzgjedhësi i Shqipërisë U21, Alban Bushi, ka zgjedhur formacionin si më poshtë për ndeshjen kundër Andorrës.

Ndeshja luhet në Andorrë dhe fillon nga ora 18:00.


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja