Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Flamurtari

Formacionet zyrtare: Ballkani - Flamurtari

24 October, 2019 @13:54

Janë caktuar formacionet zyrtare të Ballkanit dhe të Flamurtarit.

BALLKANI: Ruxhi, Potoku, Berisha, Sinani, Krasniqi, Kuç, Gashi, Hoxha, Baftiu, Topalli, Magani.

FLAMURTARI: Nika, Zenunaj, Granchov, Boshnjaku, Bruqi, Islijami, Dumani, Maxhuni, Stullqaku, Kelmendi, Krasniqi.

GJILANI - LLAPI

Sulmohet gjyqtari pas ndeshjes Gjilani-Llapi

23 October, 2019 @17:47

Gjyqtari anësor i ndeshjes Gjilani-Llapi ështe sulmuar nga persona për momentin të panjohur, por të kapur nga policia, pas ndeshjes…

DRENICA - DUKAGJINI

Harmon dhe Mustafa kujdesen për fitoren e Drenicës

23 October, 2019 @17:38

Një fitore të lehtë e ka regjistruar Drenica ndaj Dukagjinit, duke e mposhtur kundërshtarin me rezultat 3-0. Skuadra nga Skenderaji,…

TREPÇA '89 - FERIZAJ

Trepça ‘89 fiton me autogol

23 October, 2019 @17:12

Skuadra e Trepçës ‘89, me autogolin e Ardian Shaljanit, e mposhti Ferizajin me rezultat minimal 1-0. Ardian Shaljani në minutën…

GJILANI - LLAPI

Gjilani triumfon ndaj Llapit, bëhet lider

23 October, 2019 @16:42

Skuadra e Gjilanit, duke e mposhtur Llapin me rezultat 3-0, është ngritur në krye të tabelës. Djelmoshat e trajnerit Gentjan…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Dukagjini

23 October, 2019 @13:42

Janë caktuar formacionet zyrtare të Drenicës dhe të Dukagjinit. DRENICA: Ymeri, Balde, Sykaj, Thaqi, Mustafa, Hamiti, Bejta, Harmon Gbowea, Hyseni,…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga