Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Gjilani

Formacionet zyrtare: Ballkani - Gjilani


22 May, 2022 @14:00

Caktohen 11-shet zyrtare të Ballkanit dhe Gjilanit.

BALLKANI: Frashëri; Gashi, Arm Thaqi, Hoxha, Jashanica, Ast Thaqi; Dellova, Gripshi, Korenica, Baftiu, Krasniqi.

GJILANI: Ymeri; Halili, Torassa, Hajdari, Useini, Prekazi; Cale, Musolli, Kelmendi, Progni, Krasniqi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga