Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Besa - Drita

Formacionet zyrtare: Besa - Drita

21 November, 2020 @12:44

Publikohen formacionet zyrtare të Besës dhe Dritës.

BESA: Kolaj, Sekic, Ajdini, Matos, Ibrahimi, Salihu, Halili, Sheqerolli, Sebastina, Syla, Matheus.

DRITA: Rexhepi, Brdarovski, Limani, Gërbeshi, Arago, B.Shabani, Ahmeti, Fazliu, Ajzeraj, Xh, Shabani, Haxhimusa.

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Arbëria

21 November, 2020 @12:33

Caktohen formacionet zyrtare të Feronikelit dhe Arbërisë. FERONIKELI: Smakiqi, Balde, Pllana, Hoxha, Lladrovci, Dabiqaj, Bojku, Da Silva, Maliqi, Shala, Simonovski. …

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Drenica

21 November, 2020 @12:27

Publikohet 11-shet startuese të Gjilanit dhe Drenicës. GJILANI: Koliçi, Frashëri, Fustar, Veliu, Jackson, Aziz Keita, Useini, Hila, Progni, Çyrbja, Nikaç. …

FERONIKELI

Zyrtare: Feronikeli me sulmues nga Maqedonia

21 November, 2020 @10:25

Para pak çastesh, skuadra e Feronikelit ka zyrtarizuar sulmuesin maqedon Marko Simonovski. Skuadra nga Drenasi ka bërë të ditur se…

GJYQTARËT E JAVËS

Referët e xhiros XIII të Superligës

20 November, 2020 @12:38

FFK ka përcaktuar referët që do të ndajnë drejtësinë në përballjet e xhiros XIII të Superligës. Në përballjet që…

GJILAN

Kthehen Busic, Razak, Veliu e Kastrati - Gjilani i kompletuar

16 November, 2020 @23:00

Katër lojtarë startues, që i kanë munguar shumë Gjilanit këtë edicion të Superligës pritet t’i kthehen që në përballjet e…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga