Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: City - Dortmund

Formacionet zyrtare: City - Dortmund


6 April, 2021 @19:53

Publikohen 11-shet startuese të Manchester Cityt dhe Borussia Dortmundit.

Man City XI: Ederson; Walker, Stones, Dias, Cancelo; Rodri, De Bruyne, Gündoğan; Mahrez, Bernardo, Foden.

Dortmund XI: Hitz; Morey, Hummels, Akanji, Guerreiro; Can, Dahoud, Bellingham; Reus, Knauff, Haaland.


 
Të gjitha lajmet nga Champions League