Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Ballkani

Formacionet zyrtare: Drenica - Ballkani


2 May, 2021 @14:34

Caktohen 11-shet startuese të Drenicës dhe Ballkanit.

DRENICA: Ymeri, Frashëri, Gjoni, Bejta, Dumani, Jashari, Dervishaj, Denisson, Rogova, Uka, Zabërgja

BALLKANI: Luljanovic, Thaqi, Prekazi, Berisha, Jashanica, Potoku, Kuç, Baftiu, Korenica, Gripshi, Daku


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga