Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Drita

Formacionet zyrtare: Drenica - Drita


19 September, 2021 @15:20

Publikohen formacionet zyrtare të Drenicës dhe Dritës.

DRENICA: Haxhijaj, Thaqi, Qaqi, Jashari, Hamiti, Lushtaku, Gashi, Silva, Veliqi, Uka, Noye

DRITA: Maloku, Balde, Limani, Cuculi, Blakqori, Broja, Jashari, Ajzeraj, Vucaj, Muja, Tahiri:


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga