Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Llapi

Formacionet zyrtare: Drenica - Llapi

23 August, 2019 @16:34

Janë publikuar formacionet zyrtare të Drenicës dhe të Llapit.

DRENICA: Ymeri, Balde, Sykaj, Bejta, Lushtaku, Thaqi, Abazi, Hamiti, A.Mustafa, Van Dave Gbowea, Mëziu.

LLAPI: Ademim, Emini, Prençi, Mjukic, Abdullai, Maliqi, Plaku, Zhdrella, Pefqeli, Osmani, Zabërxha.

FITIM LLAPASHTICA

Nuk do të dorëzohemi

21 February, 2020 @15:46

Vushtrria befasoi Dritën me paraqitje të tejet të mirë sot, por në fund u mposht. Ndërsa trajneri i ekipit Fitim…

ARDIAN NUHIU

Nuk i nënvlerësuam, terreni na vështirësoi lojën

21 February, 2020 @15:36

Drita u bë lidere e re e Superligës pas fitores së vështirë ndaj Vushtrrisë sot, 2-3, ndërsa trajneri i ekipit…

VUSHTRRIA 2-3 DRITA

Përvoja e Rexhës, bën Dritën lidere

21 February, 2020 @15:12

Drita është liderja e re e Superligës së Kosovës në futboll, së paku derisa Ballkani të zhvillojë ndeshjen e radhës…

DUELET E XHIROS XIX

Xhiroja e radhës hapet në “Ferki Aliu”

18 February, 2020 @15:12

Me duelin Vushtrria-Drita hapet xhiroja e XIX e Superligës, duel ky që është paraparë të zhvillohet të premten me fillim…

KUPA E KOSOVËS

Hidhet shorti i gjysmëfinaleve të Kupës

18 February, 2020 @12:11

Para pak çastesh është hedhur shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Kosovës, ndërsa katër skuadrat kanë mësuar datat e ndeshjeve…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga