Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Prishtina

Formacionet zyrtare: Drenica - Prishtina


11 September, 2021 @15:26

Publikohen 11-shet startuese të Drenicës dhe Prishtinës.

DRENICA: Haxhijaj, Thaqi, Qaqi, Jashari, Meziu, Hamiti, Lushtaku, Gashi, Denisson, Veliqi, Zabergja.

PRISHTINA: Halimi, Boshnjaku, Krasniqi, Mici, Atanda, Kryeziu, Karabeci, Tolaj, Vangjeli, John, Avdyli.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga