Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Trepça’89

Formacionet zyrtare: Drenica - Trepça’89


8 March, 2023 @12:22

Caktohen 11-shet zyrtare të Drenicës dhe Trepçës’89.

DRENICA: Shala; Bejta, Hussein, Lushtaku, Kastrati; Thaqi, Dervisha, Loshaj, Da Silva, Abazi; Bintsouka.

TREPCA’89: Ymeri; Ameworolna, Mashau, Haliti, Dushi; Sahiti, Nimani, Rrahmani, Muja, Fatty, Adu-Kwaw.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga