Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Besa

Formacionet zyrtare: Drita - Besa


28 February, 2021 @12:32

Caktohen 11-shet startuese të Dritës dhe Besës.

Drita: Maloku; Cuculi, Limani, Blakqori, Ajzeraj; Namani, Vucaj, Fazliu; Haxhimusa, Xh.Shabani, Rexha

Besa: Kolaj; Ajdini, Rajovic, Halili, Maliqi; Salihu, Sheqerolli, Brruti, Syla, Qorri, Tahiri


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga