Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Drenica

Formacionet zyrtare: Drita - Drenica


20 November, 2021 @12:14

Publikohen 11-shet startuese të Dritës dhe Drenicës.

DRITA: Maloku, Islami, Limani, Cuculi, Blakçori, Namani, Vucaj, Ajzeraj, Muja, Fazliu, Simonovski.

DRENICA: Kaloshi, Passamani, Qaqi, Thaqi, Jashari, Morina, Avdulli, Veliqi, Uka, Da Silva Zabërgja.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga