Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Dukagjini

Formacionet zyrtare: Drita - Dukagjini

28 June, 2020 @16:41

Janë caktura formacionet zyrtare të Dritës dhe Dukagjinit.

DRITA: Maloku, Limani, Namani, Cuculi, Leci, B.Shabani, Vucaj, Fazliu, Haxhimusa, Xh.Shabani, Emini.

DUKAGJINI: Bojaj, Jashanica, Elshani, Palushaj, Gojani, Grabanica, Dushi, Mulaj Marmullaku, Memaj, Elezaj.

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Trepça ‘89

28 June, 2020 @16:37

Caktohen formacionet zyrtare të Drenicës dhe Trepçës ‘89. DRENICA: Ymeri, Bejta, Turku, Lushtaku, Osmani, Thaqi, Bardhi, A.Mustafa, Hamiti, Hyseni, Shillova.…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Flamurtari - Ferizaj

28 June, 2020 @16:34

Janë caktuar formacionet zyrtare të Flamurtarit dhe Ferizajit. FLAMURTARI: Nika, Vitija, Zeqo, Dumani, Hasanaj, Maxhuni, Boshnjaku, Shala, Bruqi, Maliqi, Kelmendi. …

KFF MITROVICA 1-0 KFF FERONIKELI

Kaltrina Biqkaj vendos, KFF Mitrovica kampione e Kosovës

Foto: FFK

27 June, 2020 @20:17

KFF Mitrovica ka mbrojtur titullin e kampionit të Kosovës në futbollin e femrave duke e fituar ndeshjen ndaj KFF Feronikelit…

VENDIMI I FFK-së

Superliga 2020/21 me 10 skuadra, në sistem të trefishtë

Pamje nga arkivi/ TOPSPORTI/ D. S.

27 June, 2020 @13:27

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) në mbledhjen e djeshme ka qartësuar stinorin ku Superliga e Kosovës do të ketë…

YLBER MALOKU

Lojtari i Kosovës U21 në kurbet, futbolli i Kosovës humb edhe një lojtar

26 June, 2020 @18:50

Largimet nga Kosova janë thuajse përditshmëri në kërkim të kushteve më të mira për jetë. Së fundi, edhe Ylber…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga