Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Ulpiana

Formacionet zyrtare: Drita - Ulpiana


11 December, 2021 @12:26

Caktohen 11-shet zyrtare të Dritës dhe Ulpianës.

DRITA: Maloku, Blakcori, Balde, Cuculi, Bardhoku, Broja, Namani, Jashari, Ajzeraj, Muja, Simonovski

ULPIANA:  Basha, Rapuca, Makolli, Emini, Gjoni, Shala, Qerimi, Mustafa, Rezi, Selimi, Santos


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga