Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Ulpiana

Formacionet zyrtare: Drita - Ulpiana


22 May, 2022 @13:57

Caktohen 11-shet startuese të Dritës dhe Ulpianës.

DRITA: Rexhepi; Limani, Bardhoku, Balde, Blakçori; Fazliu, Jashari, D.Islami, Muja, Krasniqi, Tahiri.

ULPIANA: Pas pak…


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga