Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita vs. Flamurtari

Formacionet zyrtare: Drita vs. Flamurtari

25 August, 2019 @16:53

Janë caktuar formacionet zyrtare të Dritës dhe të Flamurtarit.

DRITA:  Tofiloski, Limani, Gërbeshi, Berisha, Blakçori, Bujar Shabani, Hamani, Bunjamin Shabani, Emini, Xhevdet Shabani, Haxhimusa.

FLAMURTARI: Nika, Kabashi, Granchov, Ilijovski, Maxhuni, Talovic, Bruqi, Isljami, Krasniqi, Zeqiri, Ademi.

FERIZAJ - GJILANI

Gjilani kthehet me 3 pikë në shtëpi

24 August, 2019 @19:13

Dy nga gjuajtja e lirë, dhe një gol të shënuar në minutat e fundit të ndeshjes, bënë që Gjilani të…

BALLKANI - FERONIKELI

Befason Ballkani, mposht kampionin në Suharekë

24 August, 2019 @19:03

Pas fitores xhiron e kaluar ndaj Drenicës, Feronikeli sot është befasuar nga skuadra e Ballkanit në Suharekë. Kampioni në fuqi…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani vs. Feronikeli

24 August, 2019 @16:50

Janë publikuar formacionet zyrtare të Ballkanit dhe të Feronikelit. BALLKANI: Ruxhi, Potoku, Berisha, Sinani, Krasniqi, Kuç, Turku, Bytyqi, Hoxha, Baftiu,…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ferizaj vs. Gjilani

24 August, 2019 @16:47

Janë caktuar formacionet zyrtare të Ferizajit dhe të Gjilanit. FERIZAJ: Blakçori, Jashari, Kuka, Bardhi, Livoreka, Qerkini, E.Shabani, Shaqiri, Dajaku, Shala,…

XHIRO 2

Dy ndeshje në Superligë

24 August, 2019 @11:03

Me fillim nga ora 17:00, sot në Superligën e Kosovës në futboll zhvillohen dy ndeshje. Pas fitores në javën e…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga