Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Vushtrria

Formacionet zyrtare: Drita - Vushtrria

3 October, 2019 @13:55

Janë caktuar formacionet zyrtare të Dritës dhe të Vushtrrisë.

DRITA: Tofiloski, Hasanaj, Gërbeshi, Berisha, Blaqkori, B.Shabani, Krasniqi, Haxhimusa, Vucaj, Xh.Shabani, Cardoso.

VUSHTRRIA: Manxholli, Izmaku, Hoxhaj, Lushtaku, Ian Agusto, Gavazaj, Muçaj, Zabërgja, Vinicius, Lamçja, Fazliu.

FERIZAJ - BALLKANI

Ballkani i pandalshëm, fiton edhe në Ferizaj

2 October, 2019 @16:47

Pas fitores 0-1 ndaj Drenicës në Skenderaj, Ballkani i Ismet Munishit ka shënuar edhe një fitore të rëndësishme në udhëtim. …

DUKAGJINI - TREPÇA '89

Demiri për fitoren e parë të Dukagjinit

2 October, 2019 @16:40

Vjen fitorja e parë e Dukagjinit në elitën e futbollit kosovar sivjet! Skuadra nga Klina sot arriti ta mposhtë Trepçën…

FERONIKELI - LLAPI

Pefqeli në kohën shtesë, Llapi mposht kampionin

2 October, 2019 @16:30

Në mënyrë dramatike është mbyllur ndeshja kryesore e ditës së sotme në Superligë. Skuadra e Llapit ka arritur që në…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Trepça ‘89

2 October, 2019 @14:00

Janë caktuar formacionet zyrtare të Dukagjinit dhe të Trepçës ‘89. DUKAGJINI: Neziri, Basriu, Sya, Haliti, Musa, Mustafa, Gavara, Jashanica, Marmullaku,…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ferizaj - Ballkani

2 October, 2019 @13:51

Janë caktuar formacionet zyrtare të Ferizajit dhe të Ballkanit. FERIZAJ: Kaçiu, Bardhi, Qerkini, Asani, Shaljani, Kuka, Mustafa, Shaqiri, Sadriu, Shala,…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga