Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Gjilani

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Gjilani

24 June, 2020 @16:27

Janë përcaktuar formacionet zyrtare të Dukagjinit dhe Gjilanit.

DUKAGJINI: Muhaxhiri, Shala, Basriu, Syla, Doshlaku, Mustafa, Jashanica, Kamara, Memaj, Milicaj, Merlaku.

GJILANI: Ruçi, Rapa, Kastrati, Ferreira, Frashëri, A.Keita, Shabani, Useini, Plaku, Hajdari, Shala.

#T89FLA, 11s

Trepça’89-Flamurtari, 11-shet startuese

24 June, 2020 @16:14

Derbi i pjesës së poshtme të tabelës që po lufton për mbijetesë, Trepça’89 - Flamurtari, që tash ka të bërë…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Vushtrria - Drita

24 June, 2020 @16:09

Janë caktuar formacionet zyrtare të Vushtrrisë dhe të Dritës. VUSHTRRIA: Marly Prince, Chinonso, Halimi, Dervishaj, Istrefi, Ahmeti, Azemi, Sie, Okonwo,…

VENDIMET E DISIPLINORES

Vërejtje dhe gjoba të vogla për ofendimet publike

24 June, 2020 @14:03

Komisioni Disiplinor i FFK-së ka marrë vendimet për ngjarjet e xhiros së kaluar të Superligës, ku pati fyerje e ofendime…

SUPERLIGA

Dy duele të gjilanasve dhe një jetik për mbijetesë

24 June, 2020 @9:59

Xhiroja e 26 në Superligë, do të hapet sot me tri ndeshje. Vushtrria pret Dritën, Trepça ‘89 Flamurtarin dhe Dukagjini…

NGA FEDERATA

Caktohen referët e xhiros XXVI në Superligë

23 June, 2020 @11:08

FFK-ja ka bërë të ditur emrat e referëve që do të ndajnë drejtësinë në ndeshjet e xhiros XXVI në Superligë. …

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga