Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Ulpiana

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Ulpiana


4 May, 2022 @14:22

Publikohen 11-shet zyrtare të Dukagjinit dhe Ulpianës.

DUKAGJINI: Muhaxhiri; Basriu, Shala, Dallku, Syla; Ahmeti, Shabani, Carioca, Hasanaj, Merlaku, Nikolic.

ULPIANA: Thaqi; Makolli, Musliu, Emini, Avdulli; Shkalla, Shala, Qerimi, Ahmeti, Iran, Selimi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga