Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ferizaj - Ballkani

Formacionet zyrtare: Ferizaj - Ballkani

25 June, 2020 @16:13

Janë përcaktuar formacionet zyrtare të Ferizajit dhe Ballkanit.

FERIZAJ: Blakçori, Hyseni, Bardhi, Kuka, Qerkini, Asani, Shaqiri, Krasniqi, Dajaku, Sadriu, Stojanovski.

BALLKANI: Ruxhi, Kapra, Sinani, Prekazi, Krasniqi, Bytyqi, K.Gashi, Rr. Gashi, Krasniqi, Topalli, Daku.

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Prishtina

25 June, 2020 @16:04

Janë caktuar formacionet zyrtare të Llapit dhe Prishtinës. LLAPI: Nava, Kadriu, Idrizi, Prençi, Ymeri, Zhdrella,Emini, Veliu, Salihu, Raboshta Selmani PRISHTINA:…

KFF MITROVICA - KFF FERONIKELI

Dueli për titull, të shtunën

25 June, 2020 @12:35

Ndeshja përcaktuese për titullin e kampionit në Ligën e Femrave ndërmjet KFF Mitrovica dhe KFF Feronikeli, do të zhvillohet me…

KRYHEN EDHE GJASAT TEORIKE

Dukagjini edhe matematikisht bie nga elita

24 June, 2020 @19:23

Ka përfunduar edhe shpresa matematike për Dukagjinin dhe mbijetesën e tyre në Superligë sot. Pas humbjes nga Drita dhe…

TREPÇA'89 1-1 FLAMURTARI

Muharrem Jashari shpëton ‘89-shin nga humbja

24 June, 2020 @18:56

Në minutat shtesë të ndeshjes, mesfushori Muharrem Jashari me një goditje nga largësia ka shënuar gol të bukur për të…

VUSHTRRIA - DRITA

Golaverazh 9-0, Drita e pandalshme pas pandemisë!

24 June, 2020 @18:41

Pa problem e ka kaluar vendin e parafundit në klasifikim skuadra e Dritës. Në “Ferki Aliu” të Vushtrrisë, gjilanasit shënuan…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga