Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ferizaj - Ballkani

Formacionet zyrtare: Ferizaj - Ballkani


19 September, 2022 @14:19

Ndeshja e fundit e xhiros 8 në Superligën e Kosovës në futboll, do të luhet nga ora 15:00 në mes të Ferizajit dhe Ballkanit.

Publikohen formacionet zyrtare të dyja skuadrave.

FERIZAJ: Rexhepi; Qerkini, Halili, Cakolli, Hyseni, Berisha, Haxhimusa, Kashtanjeva, Sadriu, Fazliu, Ramadani.

BALLKANI: Frashëri; Arm Thaqi, Sinani, Jashanica, Dellova, Ast Thaqi; Emërllahu, Korenica, Gripshi; Krasniqi, Rrahmani.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga