Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ferizaj - Llapi

Formacionet zyrtare: Ferizaj - Llapi


8 March, 2023 @12:12

Publikohen formacionet zyrtare të Ferizajit dhe Llapit.

FERIZAJ: Jovanovski; Bardhi, Halili, Mecinovic, Gligorov; Avdulli, Ramusa, Islami, Krasniqi, Sadriu; Haxhimusa.

LLAPI: Avdyli; Bytyqi, Neto, Limani, Milic, Hoxha, Shabani, Qerimi, Alidema, Progni, Christofi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga