Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ferizaj vs. Gjilani

Formacionet zyrtare: Ferizaj vs. Gjilani

24 August, 2019 @16:47

Janë caktuar formacionet zyrtare të Ferizajit dhe të Gjilanit.

FERIZAJ: Blakçori, Jashari, Kuka, Bardhi, Livoreka, Qerkini, E.Shabani, Shaqiri, Dajaku, Shala, Karahoda.

GJILANI: Haxhihamza, Rapa, Kastrati, Jackson, Frashëri, K.Shabani, Useini, Jonuzi, Greca, Progni, Busiç.

XHIRO 2

Dy ndeshje në Superligë

24 August, 2019 @11:03

Me fillim nga ora 17:00, sot në Superligën e Kosovës në futboll zhvillohen dy ndeshje. Pas fitores në javën e…

DRENICA - LLAPI

3 gola për 3 pikë

23 August, 2019 @18:55

Me dominim total, Drenica e mposhti Llapin me rezultat 3-0, në ndeshjen hapëse të xhiros së dytë të Superligës së…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Llapi

23 August, 2019 @16:34

Janë publikuar formacionet zyrtare të Drenicës dhe të Llapit. DRENICA: Ymeri, Balde, Sykaj, Bejta, Lushtaku, Thaqi, Abazi, Hamiti, A.Mustafa, Van…

XHIRO 2

Xhiroja hapet në Skenderaj

23 August, 2019 @14:11

Duke filluar nga ora 17:00, sot (23 gusht) hapet xhiroja e dytë e Superligës së Kosovës në futboll. GJYQTARËT…

ZYRTARE

Gavazaj përforcon Vushtrrinë

Foto: FC Vushtrria

23 August, 2019 @14:06

Alush Gavazaj është përforcimi më i ri i skuadrës së Vushtrrisë. Prizrenasi Gavazaj, 24 vjeçar, luan si mesfushor dhe ka…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga