Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Drenica

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Drenica

25 June, 2020 @16:19

Janë caktuar 11-shet startuese të Feronikelit dhe Drenicës.

FERONIKELI: Troshupa, Dabiqaj, Thaqi, Hoti, Zeka, Da Silva, Loshi, Bojku, Berisha, Balde, Hoxha

DRENICA: Ymeri, Bejta, Turku, Osmani, Thaqi, Bardhi, Hamiti, Mustafa, Lushtaku, Shillova, Mëziu.

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ferizaj - Ballkani

25 June, 2020 @16:13

Janë përcaktuar formacionet zyrtare të Ferizajit dhe Ballkanit. FERIZAJ: Blakçori, Hyseni, Bardhi, Kuka, Qerkini, Asani, Shaqiri, Krasniqi, Dajaku, Sadriu, Stojanovski. …

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Prishtina

25 June, 2020 @16:04

Janë caktuar formacionet zyrtare të Llapit dhe Prishtinës. LLAPI: Nava, Kadriu, Idrizi, Prençi, Ymeri, Zhdrella,Emini, Veliu, Salihu, Raboshta Selmani PRISHTINA:…

KFF MITROVICA - KFF FERONIKELI

Dueli për titull, të shtunën

25 June, 2020 @12:35

Ndeshja përcaktuese për titullin e kampionit në Ligën e Femrave ndërmjet KFF Mitrovica dhe KFF Feronikeli, do të zhvillohet me…

KRYHEN EDHE GJASAT TEORIKE

Dukagjini edhe matematikisht bie nga elita

24 June, 2020 @19:23

Ka përfunduar edhe shpresa matematike për Dukagjinin dhe mbijetesën e tyre në Superligë sot. Pas humbjes nga Drita dhe…

TREPÇA'89 1-1 FLAMURTARI

Muharrem Jashari shpëton ‘89-shin nga humbja

24 June, 2020 @18:56

Në minutat shtesë të ndeshjes, mesfushori Muharrem Jashari me një goditje nga largësia ka shënuar gol të bukur për të…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga