Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Drenica

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Drenica


11 December, 2021 @12:30

Publikohen formacionet startuese të Feronikelit dhe Drenicës.

FERONIKELI: Smakiqi, Lladrovci, Shala, Prokshi, Shabani, Elshani, Rexhepi, Leku, Ahmeti, Bejta, Maliqi

DRENICA: Kaloshi, Thaqi, Arrabal, Qaqi, Jashari, Abazi, Lushtaku, Gashi, Avdulli, Uka, Zabergja


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga