Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Drenica

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Drenica


22 May, 2022 @13:55

Publikohen formacionet zyrtare të Feronikelit dhe Drenicës.

FERONIKELI:

DRENICA: Shala, Thaqi, Jashari, Abazi, Veliqi, Hamiti, Shabani, Dervishaj, Dushi, Uka, Zabërgja,


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga