Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Drita

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Drita

11 May, 2019 @15:41

Janë publikuar formacionet zyrtare të Feronikelit dhe të Dritës.

FERONIKELI: Troshupa, Islami, Hoxha, Prekazi, Lladrovci, Hoti, Dabiqaj, Gavazaj, Da Silva, Fazliu, Rexha.

DRITA: Kirev, Osmani, Limani, Gërbeshi, Berisha, Shaqiri, Bujar Shabani, Xhevdet Shabani, Vucaj, Haxhimusa, Burba.

11-SHET

Formacionet zyrtare: Liria - KEK-u

11 May, 2019 @15:32

Janë publikuar formacionet zyrtare të Lirisë dhe të KEK-ut. LIRIA: F.Gashi, Dina, Bytyçi, Riascos, Daci, Mustafa, Q.Gashi, J.Vivas, Karahoda, Fetahaj,…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Llapi

FOTO/ Prishtina fc

11 May, 2019 @15:16

Janë publikuar formacionet zyrtare të Prishtinës dhe të Llapit. PRISHTINA: Bekaj, Thaqi, Bekteshi, Dallku, Bashiru, Miftaraj, Arago, Ahmeti, Mankenda, Morina,…

NGA KOMISIONI

Gjilani 1500, Drita 1000 euro gjobë

Nga arkivi

10 May, 2019 @22:34

Dy skuadrat e qytetit të Gjilanit janë dënuar me të holla nga Komisioni Disiplinor i FFK-së sot. Drita ka…

FLAMURTARI - DRENICA

Pas gati një muaji, Drenica merr pikë jashtë

Foto: KFDrenica/fb

10 May, 2019 @19:44

Drenica ka arritur të dalë e pamposhtur si mysafir sot në Fadil Vokrri, për të shkëputur një pikë tejet të…

BALLKANI - GJILANI

Blendi Baftiu vendos, Gjilani po fundoset

10 May, 2019 @19:11

Katër pikë janë dallim i madh. E ky është dallimi që aktualisht ka Gjilani me ekipin mbi te. Ekipi…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga