Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Dukagjini

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Dukagjini

2 December, 2019 @12:53

Janë caktuar formacionet zyrtare të Feronikelit dhe të Dukagjinit.

FERONIKELI: Troshupa, Dabiqaj, Lladrovci, Prekazi, Thaqi, Islami, Bojku, Neziraj, Hoti, Zeka, Da Silva.

DUKAGJINI: Muhaxhiri, Basriu, Syla, Palushaj, Haliti, Dushi, Gava, Elezaj, Lloga, Milicaj, Merlaku.

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Ferizaj

2 December, 2019 @12:47

Janë caktuar formacionet zyrtare të Drenicës dhe të Ferizajit. DRENICA: Kalosh, Balde, Bejta, Pasoma, Osmani, Thaqi, Mustafa, Hyseni, Mëziu, Hamiti,…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Vushtrria - Ballkani

2 December, 2019 @12:41

Janë publikuar formacionet zyrtare të Vushtrrisë dhe të Ballkanit. VUSHTRRIA: Manxholli, Izmaku, Maxhuni, Lushaku, Halimi, Dervishaj, Muçaj, Shala, Vinicus, Lamçja,…

LLAPI 1-4 FLAMURTARI

Flamurtari befasoi Llapin

1 December, 2019 @16:29

Skuadra e Flamurtarit, kryesisht me kundërsulme, ka bërë befasinë e ditës në Superligë. Ekipi i dytë i Prishtinës në…

TREPÇA'89 3-1 DRITA

‘89shi me fitore të madhe para pushimit

Pamje nga arkivi

1 December, 2019 @15:55

Trepça’89 me lojë të mirë të treguar sot në Riza Lushta, ka arritur të mposht njërin nga ekipet favorite për…

GJILANI 0-0 PRISHTINA

Gjilani s’arrin kreun, barazon në derbi

1 December, 2019 @15:50

Skuadra e Gjilanit që po drejtohet nga trajneri i Shqipërisë, Gentian Mejzani, ka barazuar pa gola sot në shtëpi ndaj…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga