Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Gjilani

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Gjilani


29 August, 2021 @16:16

Caktohen 11-shet startuese të Feronikelit dhe Gjilanit.

FERONIKELI: Smakiqi; Lladrovci, Pllana, Shala, Bejta, Shabani, Leku, Elshani, Ahmeti, Gashi, Kiqina

GJILANI: Koliçi; Sorsa, Useini, Halili, Beqaj, Dabiqaj, Musolli, Torassa, Hajdari, Progni, Krasniqi


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga