Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Malisheva

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Malisheva


20 November, 2021 @12:17

Caktohen 11-shet startuese të Feronikelit dhe Malishevës.

FERONIKELI: Pas pak…

MALISHEVA: Gashi, Dumani, Hoti, Bruqi, Pira, Kryeziu, Vitija, Mustafa, Olivier, H.Hyseni, Stullqaku.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga