Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Trepça ‘89

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Trepça ‘89

29 February, 2020 @11:57

Janë caktuar formacionet zyrtare të Feronikelit dhe të Trepçës ‘89.

FERONIKELI: Smakiqi, Lladrovci, Berisha, Islami, Hoxha, Dabiqaj, Hoti, Da Silva, Andrews, Harmon Gbowea.

TREPÇA ‘89: Hyseni, Pira, Asare, Kaqiku, Statovci, Cmajcanin, Traore, Ardian Muja, Emini, Arb. Muja, Manaj.

LLAPI 4-1 DUKAGJINI

Llapi rifillon furishëm

Foto: KFLlapi/fb/ Sh. Ahmeti

5 June, 2020 @21:42

Superliga e Kosovës në futboll, ka rifilluar në mënyrën më të mirë. Në ndeshjen hapëse të xhros së 23, pas…

LIVESCORE / SUPERLIGA

Live: Llapi - Dukagjini

5 June, 2020 @15:54

Ndeshja hapëse e xhiros së 23 të Superligës së Kosovës në mes të Llapit dhe Dukagjinit do të luhet sot…

LLAPI - DUKAGJINI 11s

Llapi-Dukagjini, 11-shet startuese

5 June, 2020 @15:34

Para pak çastesh janë bërë publike 11-shet startuese të Llapit dhe Dukagjinit që do të hapin xhiron XXIII të Superligës…

ELBASAN GASHI

Gurbeti merr edhe një futbollist të Kosovës

FOTOT: FCBallkani/fb

5 June, 2020 @14:27

Futbollisti i Ballkanit, Elbasan Gashi, i ka dhënë fund karrierës së tij në futboll për shkak se po merr rrugë…

FERONIKELI

Përparim Islami duhet të operohet pas lëndimit

FOTO / Feronikeli

4 June, 2020 @23:39

Lojtari i Feronikelit, Përparim Islami, dje në ndeshjen kundër Ballkanit, në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës, u lëndua…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga