Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Flamurtari - Ballkani

Formacionet zyrtare: Flamurtari - Ballkani


9 March, 2020 @13:45

Janë caktuar formacionet zyrtare të Flamurtarit dhe Ballkanit.

FLAMURTARI: Nika, Kabashi, Zeqaj, Dumani, Maxhuni, Boshnjaku, Shala, Maliqi, Bruqi, Krasniqi, Stullqaku.

BALLKANI: Ruxhi, Potoku, Berisha, Sinani, Krasniqi, Gashi, Kuç, Baftiu, Fetahaj, Topalli, Daku.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga