Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Drita

Formacionet zyrtare: Gjilani - Drita


4 May, 2022 @14:26

Në derbin e Anamoravës, caktohen formacionet zyrtare të Gjilanit dhe Dritës.

GJILANI: Koliçi; Halili, Cale, Hajdari, Dabiqaj; K.Aziz, Useini, Prekazi, Progni, Kelemndi, Krasniqi.

DRITA: Maloku; P.Islami, Limani, Balde, Blakçori; Bardhoku, Namani, Kryeziu, Ajzeraj, Krasniqi, Simonovski.

Ndeshja fillon nga ora 15:00.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga