Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Llapi

Formacionet zyrtare: Gjilani - Llapi


17 September, 2022 @14:46

Caktohen formacionet zyrtare të Gjilanit dhe Llapit.

GJILANI: Koliçi; Hoxha, Jashari, Beqja, Prekazi, Cale, Ramadani, Dabiqaj, Musolli, Zabërgja, Solomon.

LLAPI: Avdyli; Idrizi, Neto, Fernandinho, Emini, Selimi, Krasniqi, Kurtaj, Shabani, Progni, Fazliu.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga