Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Llapi

Formacionet zyrtare: Gjilani - Llapi


19 March, 2023 @12:53

GJILANI: Koliçi; Islami, Sinani, Prekazi, Hoxha; Dabiqaj, Musolli, Ramadani; Cale, Kelmendi, Zabergja;

LLAPI: Avdyli; Maliqi, Krasniqi, Christofi, Fernando; Shabani, Limani; Selimi, Progni, Alidema; Firmino;


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga