Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Prishtina

Formacionet zyrtare: Gjilani - Prishtina

8 July, 2020 @16:32

Janë caktuar formacionet zyrtare të Gjilanit dhe Prishtinës.

GJILANI: Haxhihamza, Frashëri, Veliu, Rapa, Halili, K.Aziz, Useini, Jonuzi, Progni, Hajdari, K.Razak.

PRISHTINA: Bekaj, Thaqi, Halilit, Bekteshi, Abazi, Zyba, Boshnjaku, Krasniqi, Korenica, John, Januzi.

ARBËRIA

Arbnor Morina në krye të Arbërisë

FOTO / Arbëria

7 July, 2020 @21:37

Ish-trajneri i shumë skuadrave kosovare, Arbnor Morina, ka arritur marrëveshje me skuadrën e Arbërisë. Skuadra e Arbërisë para pak çastesh…

DEKLARATA PAS NDESHJES

Nuk diskutohet, në çdo ndeshje hymë për fitore

5 July, 2020 @21:42

Trajneri i Dritës, që ka rikthyer distancën 4 pikëshe në krye të tabelës ndaj Prishtinës ndjekëse, në deklaratën e tij…

DEKLARATA PAS NDESHJES

Mungesa e portierit ndikoi

Foto: KFLlapi/fb

5 July, 2020 @21:32

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, në deklaratën e tij pas ndeshjes së humbur nga Drita sot si vendas, që ka…

FERIZAJI 2-5 TREPÇA'89

Dy të kuq te vendasit, goleadë e ‘89-shit për t’iu afruar shpëtimit

5 July, 2020 @19:14

Tashmë Drenica dhe Flamurtari mund të ndjehen të rrezikuar seriozisht, pasi që me fitoren e sotme të thellë të Trepçës’89…

LLAPI 0-4 DRITA

Drita i shkakton Llapit humbjen më të thellë të stinorit

5 July, 2020 @18:56

Me katër gola të shënuara si mysafir, Drita ka tejkaluar edhe një pengesë në rrugëtim drejt titullit kampion. Ekipi…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga