Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Prishtina

Formacionet zyrtare: Gjilani - Prishtina


9 March, 2023 @11:52

Caktohen 11-shet zyrtare të Gjilanit dhe Prishtinës.

GJILANI: Koliçi; Halili, Jashari, Sinani, Islami; Cale, Ramadani, Dabiqaj, Musolli, Zabërgja, Zeka.

PRISHTINA: Kolaj; Mici, Pllana, Bytyqi, Useini; Pefqeli, Gashi, Prapashtica, Kryeziu, Krasniqi; Blesa.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga