Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Ulpiana

Formacionet zyrtare: Gjilani - Ulpiana


19 September, 2021 @15:24

Caktohen 11-shet startuese të Gjilanit dhe Ulpianës.

GJILANI: Koliçi, Progni, Rrapa, Beqja, Torassa, Hajdari, Krasniqi, Useini, Musolli, Veliu, Hoxha:

ULPIANA: Blakçori, Santos, Rapuca, Makolli, Emini, Shala, Gjoni, Haliti, Rezi, Junior, Shkalla:


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga