Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Greqia - KOSOVA

Formacionet zyrtare: Greqia - KOSOVA

14 October, 2020 @19:33

Janë caktuar formacionet zyrtare të Greqisë dhe Kosovës.

GREQIA: Vlachodimos, Hatzidiakos, Svarnas, Tzavellas, Giannoulis, Kourbelis, Zeca, Limnios, Bakasetas, Mantalos, Pavlidis.

KOSOVA: Muric; Vojvoda, Dresevic, Aliti, Paqarada; Shala, Loshaj; Kastrati, Celina, Hadërgjonaj; Kololli.

FORMACIONET ZYRTARE

Reja kthen Lenjanin! 11-shet zyrtare: Lituania-Shqipëria

Foto: FSHF

14 October, 2020 @16:30

Ermir Lenjani është kthyer në formacionin startues të Shqipërisë. Edy Reja ka publikuar 11-shen zyrtare për përballjen Lituania - Shqipëria,…

BASTORET

Bastoret i japin shumë pak gjasa Kosovës për fitore

14 October, 2020 @15:23

Në përballjen e tretë të muajit tetor, Kosova është mysafire e Greqisë sonte në Athinë. Pas dy humbjeve rresht,…

BASTORET

Kuqezinjtë favorit ndaj Lituanisë

Pamje nga ndeshja e kaluar Shqipëria-Lituania 0-1 / Foto: FSHF

14 October, 2020 @15:10

Shqipëria vazhdon të jetë favorite në ndeshjet e Grupit 4 të Ligës C të Kombeve. Edhe kësaj radhe, përkundër…

NGA KONFERENCA

Reja: Kemi ardhur të marrim pikë

Foto: FSHF

13 October, 2020 @21:39

Selektori italian i kombëtares shqiptare, Edi Reja, në konferencën për shtyp para ndeshjes me Lituaninë ka bërë të ditur se…

STERVITJA PARA NDESHJES

Për të thyer akullin

Fotot: FFK

13 October, 2020 @20:01

Kombëtarja e Kosovës sot në mesditë ka arritur në Athinë dhe është akomoduar në hotelin “Radisson Blu Park”, derisa në…

Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve