Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Hungaria - Portugalia

Formacionet zyrtare: Hungaria - Portugalia


15 June, 2021 @16:57

Publikohen formacionet startuese të Hungarisë dhe Portugalisë.

HUNGARIA: Gulasci; Botka, Orban, Atl, Szalai, Nagy, Lovrencsics, Kleinheisler, Schafer, Fiola, Szalai, Sallai.

PORTUGALIA: Patricio; Guerreiro, Pepe, Dias, Semedo, Danilo, Carvalho, Fernandes, Silva, Jota, Ronaldo.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani