Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MARCUS BERG

Abuzim online për shkak të mos-shënimit në gol të zbrazët

Abuzim online për shkak të mos-shënimit në gol të zbrazët


15 June, 2021 @15:35

Sulmuesi i Suedisë, Marcus Berg, është abuzuar online pasi që nuk arriti të shënonte në gol të zbrazët në përballje ndaj Spanjës mbrëmë, në kuadër të ndeshjes së Grupit F në EURO2020.

Berg 34 vjeçar dështoi të shënonte nga afërsia. Ai ka marrë shumë komente abuzuese në llogarinë e tij në Instagram, ndërsa Federata e Futbollit të Suedisë ka thënë se ka shumë mesazhe që kanë tejkaluar kufinjtë dhe janë të papranueshme.

ORARI dhe TABELAT

“Hapi i radhës është që të raportojmë policinë, derisa policia është e gatshme të mirret me rastin,” ka thënë ndër të tjera Martin Fredman, shef i sigurimit në ekipin e Suedisë.

Spanja ishte favorite absolute në këtë ndeshje, derisa bastoret e kuotonin me 1.35 karshi Suedisë që për fitore i ipej 8.50! Ndeshja përfundoi 0-0.

 

 


LLAPI

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

FFK Superliga

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

15/06/21 @ 15:09

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

FUTBOLLISTI I AUSTRISË

Marko Arnautovic në disiplinore nga UEFA-ja

Evropiani

Marko Arnautovic në disiplinore nga UEFA-ja

15/06/21 @ 14:53

CONFERENCE LEAGUE

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

FFK Superliga/Europa League/International

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

15/06/21 @ 13:50

CONFERENCE LEAGUE

Llapi debuton në Evropë ndaj Shkupit

Europa League

Llapi debuton në Evropë ndaj Shkupit

15/06/21 @ 13:42

SHORTI I PLOTË

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

FSHF Kategoria Superiore/Champions League/International

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

15/06/21 @ 12:50

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Turqia-Uellsi

Evropiani

Notat e futbollistëve: Turqia-Uellsi

16/06/21 @ 20:23

11-SHET

Formacionet zyrtare: Italia - Zvicra

Evropiani

Formacionet zyrtare: Italia - Zvicra

16/06/21 @ 19:55

TURQIA 0-! UELLSI

Uellsi mposhtë Turqinë, pranë fazës tjetër

Evropiani

Uellsi mposhtë Turqinë, pranë fazës tjetër

16/06/21 @ 19:55

FINLANDA 0-1 RUSIA

Miranchuk për fitore, Grupi B ende i paparashikueshëm

Evropiani

Miranchuk për fitore, Grupi B ende i paparashikueshëm

16/06/21 @ 17:05

11-SHET

Formacionet zyrtare: Turqia - Uellsi

Evropiani

Formacionet zyrtare: Turqia - Uellsi

16/06/21 @ 16:58

AUSTRIA

Suspendohet Marko Arnautovic

Evropiani

Suspendohet Marko Arnautovic

16/06/21 @ 14:29

11-SHET

Formacionet zyrtare: Finlanda - Rusia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Finlanda - Rusia

16/06/21 @ 13:53

EURO 2020

Historiku mbi evropianin, shtetet që e fituan atë

Evropiani/Analiza

Historiku mbi evropianin, shtetet që e fituan atë

16/06/21 @ 13:25

EURO2020

Italia-Zvicra, këto janë formacionet e mundshme

Evropiani/Analiza

Italia-Zvicra, këto janë formacionet e mundshme

16/06/21 @ 12:50

EURO2020

Dita e gjashtë e kampionatit, fillojnë ndeshjet e dyta

Evropiani

Dita e gjashtë e kampionatit, fillojnë ndeshjet e dyta

16/06/21 @ 08:05


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani