Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Istogu - Dukagjini

Formacionet zyrtare: Istogu - Dukagjini


7 April, 2021 @14:42

Publikohen formacionet zyrtare të Istogut dhe Dukagjinit.

ISTOGU: Hajzeraj, Alushaj, Bajraktari, Rexhepi, Mazrekaj, Jahaj, Kurteshi, Stephane, Olivier, Qeta, Rexhaj.

DUKAGJINI: Muhagjiri, Basriu, Syla, Hasanaj, Kuqi, Gashi, Jashanica, Milakum Merlaku, Osmani, Mulaj.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës