Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Kazakistani - Shqipëria

Formacionet zyrtare: Kazakistani - Shqipëria

11 October, 2020 @13:43

Janë caktuar formacionet zyrtare të Kazakistanit dhe Shqipërisë, në kuadër të Ligës së Kombeve.

KAZAKISTANI: Pokatilov; Bystrov, Marochkin, Erlanov, Kerymzhanov, Suyumbayev; Kuat, Tagybergen, Abiken, Zaynutdinov, Aymbetov.

SHQIPËRIA: Berisha; Veseli, Kumbulla, Djimsiti, Dermaku; Bare; Trashi, Kallaku, Abrashi, Broja; Manaj.

Ndeshja fillon në ora 15:00.

GJYQTARËT E NDESHJES

Katërshja molldave ndan drejtësinë në Kazakistani-Shqipëria

11 October, 2020 @11:15

Përballja e tretë e Grupit 4 të Ligës C të Kombeve për Shqipërinë, ndaj Kazakistanit si mysafir sot në Astana…

GJYQTARËT E NDESHJES

Kosova-Sllovenia, nën referimin anglez

11 October, 2020 @11:11

Nga Anglia është katërshja e referëve që do të ndajnë drejtësinë në përballjen e Kosovës sonte ndaj Sllovenisë. Përballja…

PËRSËRI FAVORIT

Shqipëria favorite me kuotë të mirë

Foto: FSHF

11 October, 2020 @10:18

Kuqezinjtë janë përsëri favorit për fitore në ndeshje të Ligës së Kombeve. Shqipëria edhe pse mysafire, për fitore ka…

BASTORET

Favorit në hije, ndeshje krejtësisht e barabartë Kosova-Sllovenia

Foto: FFK

11 October, 2020 @10:02

Tashmë kur kanë mbetur më pak se 12 orë për fillimin e ndeshjes Kosova - Sllovenia, në një kontroll të…

NGA KONFERENCA

Challandes: I shoh problemet, duhet të gjejmë zgjidhje

Foto: FFK

10 October, 2020 @22:04

Selektori i Kosovës Bernard Challandes në konferencën e fundit për shtyp para ndeshjes ndaj Sllovenisë ka folur edhe për duelin…

Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve