Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Drenica

Formacionet zyrtare: Llapi - Drenica

17 October, 2020 @13:36

Janë caktuar formacionet zyrtare të Llapit dhe Drenicës.

LLAPI: Nava, Emini, Prençi, Idrizi, Peposhi, Shabani, Ar.Ramadani, Zhdrella, Sava, Sadriu, Januzi.

DRENICA: Ymeri, Zeqaj, Bejta, Lushtaku, Miftaraj, Thaqi, Dushi, Hamiti, Murtari, Tahiri, Mëziu

ARBËRIA - BALLKANI

Daku i pakapshëm, Ballkani fiton me përmbysje

FOTO / Ballkani

16 October, 2020 @16:26

Ndeshja hapëse e xhiros së gjashtë në Superligë ka dhuruar spektakël. Dy skuadra në formë, Arbëria e Ballkani, sot u…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Arbëria - Ballkani

16 October, 2020 @13:50

Janë caktuar formacionet zyrtare të Arbërisë dhe Ballkanit. ARBËRIA: Kaqiu, Pira, Arrabal, Hyseni, Avdulli, Bahtiri, Zabërgja, Bruqi,  Kryeziu, Kashtanjeva, Hasan …

DRITA - TREPÇA '89

Mjafton Haxhimusa, kampioni rendit fitoret

FOTO / Drita

14 October, 2020 @15:53

Vjen fitorja e tretë e Dritës në po aq takime të zhvilluara këtë sezon në Superligë. Edhe pse pa praninë…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Trepça ‘89

14 October, 2020 @13:47

Janë caktuar formacionet zyrtare të Dritës dhe Trepçës ‘89, në ndeshjen e mbetur të xhiros së dytë në Superligë. DRITA:…

REFERIMI

Dy grupe referësh nga Kosova në ndeshje ndërkombëtare

Foto: FFK

11 October, 2020 @16:36

Gjyqtarët ndërkombëtar Besfort Kasumi dhe Visar Kastrati janë caktuar nga UEFA që të gjykojnë në ndeshjet ndërkombëtare për kualifikimet e…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga