Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Formacionet zyrtare: Llapi - Prishtina

Formacionet zyrtare: Llapi - Prishtina


21 April, 2021 @14:28

Publikohen formacionet zyrtare të Llapit dhe Prishtinës në kuadër të ndeshjes kthyese gjysmëfinale të Kupës së Kosovës.

LLAPI: Coric, Idrizi, Krasniqi, Prençi, Emini, Arbnor Ramadani, Shabani, Hoti, Sadriu, Veliu, Januzi

PRISHTINA: Nika, Pefqeli, Dellova, Bardhoku, Mici, Zyba, Lilaj, Gavazaj, Prapashtica, Shillova.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës