Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Prishtina

Formacionet zyrtare: Llapi - Prishtina


11 December, 2021 @12:08

Publikohen formacionet zyrtare të Llapit dhe Prishtinës.

LLAPI: Avdyli; Idrizi, Prençi, Veliu, Emini; Ramadani, Selmani, Krasniqi, Shillova, Shabani, Rivera

PRISHTINA: Halimi; Bekteshi, Mici, Ismajli, Shabani, Kryeziu, Abazi, Karabeci, Mankenda, Hoti, John


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga