Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Malisheva - Drita

Formacionet zyrtare: Malisheva - Drita


17 September, 2022 @14:52

Publikohen formacionet zyrtare të Malishevës dhe Dritës.

MALISHEVA: Gashi; Pira, Kryeziu, Bajrami, Veliu; Maliqi, Gavazaj, Tolaj, Mustafa, Olivier, Shillova.

DRITA: Maloku; B.Krasniqi, Limani, Vitija, Blakqori; Namani, Broja, Baftiu, Kryeziu, Ajzeraj, Simonovski.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga